כתובת
* טלפון
איש קשר
סלולארי
דוא"ל

שאלות נפוצות ?

*עדכון פעילות בתקופת הקורונה*

פריפיסטים יקרים,

לאור המצב ובעקבות הנחיות משרד הבריאות, המשרד סגור, מוקד השירות עובד במתכונת מצומצמת דרך המייל והמדיה החברתית בלבד.

פניות יטופלו בהקדם האפשרי בהתחשב בעומס הרב ובהתחשבות מקסימלית ואישית בכל בקשת הקפאה/ביטול מתוך הבנה לפגיעה ביכולת הכלכלית.

 

בקשות הקפאה יטופלו עד שבעה ימי עסקים ובאופן רטרואקטיבי מתאריך קבלת בקשה כתובה במייל/פייסבוק.

בקשות ביטול יטופלו עד 30 ימי עסקים ובאופן רטרואקטיבי מתאריך קבלת בקשה כתובה במייל/פייסבוק.

כאשר בקשתך תטופל ותבוצע, אנו נדאג לעדכן במייל או sms.

 

מתנצלים על אי הנוחות ומודים על הסבלנות.

 

עקב ההנחיות אנו מאפשרים ללקוחות להקפיא 30 ימים נוספים מעבר להטבת 30 ימי הקפאה שאנו נותנים בשנה. ימי ההקפאה יתווספו בסיום המנוי באופן אוטומטי ואינם משנים את רצף התשלומים.

במידה ותרצה/י להקפיא אנא העבר/י לי מספר נייד על מנת שאעלה את המנוי במערכת ואבצע זאת באופן מהיר.

כמובן במידה והמצב ישתפר יהיה ניתן לשחרר את ההקפאה בכל עת ??   

במידה ותרצה/י לבטל, יש להעביר לנו פרטים מלאים במייל כגון שם מלא, מספר נייד וסיבת ביטול .

חשוב להדגיש כפי שכתוב מעלה עקב העומס הרב יקח זמן לביצוע הפעולה אך אנחנו נעדכן החל מהתאריך אותו ביקשת ולכן אין סיבה לדאגה :)

 

שמחים לשתף כי השקנו אתר חדש המרכז את כל השיעורים האינטראקטיביים היועברו ע"י מועדונים אונליין בוידאו לייב.

 כמו כן באתר ספריית VOD עם אימונים מלאים המועברים ע"י מדריכים מהמועדונים + סדרת אימונים מהבית של מותג הכושר LES MILLS - כל זה חינם וחופשי, לכל זמן מכל מסך.

בנוסף נעדכן באתר באופן שוטף על פעילות במועדונים בהתאם להנחיות.
מקווים שכך תוכלו לשמור על שגרה בריאה לגוף ולנפש.

הלינק לאתר-  https://bit.ly/2Uybxcf

 

מאחלים לכולנו ימים שקטים ובריאות איתנה,  

צוות freefit

 

______________________
 


למי מיועד freefit? המודל פונה אך ורק לעובדי חברות וארגונים בעיקר, וגם מועדוני צרכנות ולקוחות מסויימים בלבד, חשוב לציין שהמודל אינו מיועד לקהל הפרטי ולאוכלוסיה הכללית.

הודעה חשובה לגבי הבריכות והקאנטרים לקיץ 2018:

כל שבת בבוקר טרם יציאה לבריכה יש להתעדכן באפליקציה ובפייסבוק שלנו www.facebook.com/freefit  איזו בריכה סגורה בכלל או מגבילה שעות כניסה עקב עומס יתר וצפיפות.

להנאה ובילוי משפחתי מושלם ומניעת עוגמת נפש, אנא הקפידו:

1. יש להגיע ולהיכנס עם האפליקציה בלבד. (אין להיכנס עם מספר מנוי בלבד, או שובר.קופון כלשהו, כרטיס כלשהו, רק אפליקציית freefit)

2. יש לבדוק טרם היציאה לבריכה בכתובת הפייסבוק שלנו www.facebook.com/freefit באתרwww.freefit.co.il/pools שהבריכה פעילה, שאין מגבלות  כלשהן בקטגוריה "חשוב לציין"

-- כמו כן יתכן ונאלץ לשלוח הודעות דחופות באפליקציה בימי שישי או שבת על בריכה שסגרה את הכניסה לכולם  כולל המנוים שלהם, עקב עומס יתר.

3. יש בריכות עמוסות ומבוקשות מאד ולכן יש לשים לב להגבלת שעות, להגבלת ימים, להגבלת ארגונים שאינם מסבסדים מלא את הכניסה.

4. חלק מהבריכות מאשרות כניסה לעובד/עמית בלבד. (בני המשפחה חייבים בכרטיסייה של הבריכה ישירות)

5. בריכות שמאשרות בני משפחה, הכוונה למשפחה אורגנית גרעינית בלבד, (אמא אבא 2-3 ילדים מתחת לגיל 18) אין להביא משפחה מורחבת או חברים!

אנחנו גאים על הענות בהשקה של 10 מועדוני היוקרה של הולמס פלייס, החל מה 15/06 רוצה להמשיך? שדרגו את המסלול ל"פרימיום פלוס"--

1. האם ההצטרפות ל- Freefit עולה כסף? הכרטיס עולה לי כסף?

2. מה זה בדיוק Freefit בפשטות? לנציג טלפוני, לחץ כאן
Freefit הינו מודל חדשני לעובדי ועמיתי חברות וארגונים לאימון במרכזי כושר וספורט ללא מחוייבות אלא בכניסות חד פעמיות, המודל מאפשר לך חופש בחירה, כניסה ואימון במגוון מועדוני כושר, קאנטרי, סטודיו, ספורט ימי, ספורט אתגרי ואימוני חוץ בפריסה ארצית רחבה.
3.למי פונה השירות של Freefit?
השירות פונה לעובדי חברות ועסקים, ארגונים וגופים, חברי ועמיתי מועדוני צרכנות בלבד.
**השירות אינו מתאים ללקוח קיים ופעיל או חוזר של מועדון הכושר והקאנטרי אלא ללקוחות חדשים בלבד (לקוחות שלא היו מנויים ולא הופיעו כלל במערכות המחשוב של מרכז הכושר והספורט).
--- כל עמית יכול ליהנות פעם אחת מהטבה או מבצע והנחה של מועדון צרכנות/חברים/לקוחות  אחד ולא ניתן לקפוץ ממבצע למבצע או ממועדון צרכנות אחד למשנהו.
4. איך אוכל להירשם אם חברתי לא בהסדר איתכם?
המלץ למנהלת הרווחה או לוועד בחברתך על Freefit אנו נשמח לקיים איתה שיתוף פעולה.
5. למה לי? למה זה טוב?
תאר לעצמך שהחלטת להכנס ולהתחיל באורח חיים בריא ובזכות Freefit אתה מחליט, אתה קובע, אתה בוחר איפה, מתי, איך, וכמה להתאמן, ללא דמי מנוי ללא מחוייבות, ללא כבילות, ללא מחסומים ופחדים, ללא בעיות של הקפאות מנוי או ביטול מנוי ושום קשר ארוך טווח מאיים. לראשונה אתה משלם לפי שימוש ואימון בלבד.(אין דמי כרטיס, דמי ניהול, דמי תפעול, דמי מנוי, דמי משלוח)
6. ואם נתפסת בחיידק הבריא של פעילות גופנית...?
ההמלצה היא להיכנס במשך חודשיים עד שלוש באמצעות כניסות יחידניות, ולבחון את עצמך ברמת ההתמדה והמוטיבציה. רק לאחר מכן, שווה לבדוק ולפנות אלינו לקבל הצעת מחיר למנוי מוזל וגמיש בר הגנה. במידה וההצעה לא נראת, תמיד אפשר להמשיך בכניסות יחידניות.
- מנוי שנתי שנרכש באמצעות freefit ו- fitnet  ניתן לביטול על פי חישוב חוק מכוני הכושר מ 2014 ובהתראה של חודש מראש בהתאם לחוק.
- בקשת ביטול תשלח במייל או בצור קשר של אתר freefit
- תנאי הביטול הכוללים דמי ביטול או קנס יציאה נקבעים וזהים למדיניות המועדון או הקאנטרי הספציפי אליו הצטרפת.
- הקפאות כנ"ל בהתאם למדיניות ההקפאות במועדון.
- מחירים מנויים שנתיים או כניסות יחידניות יכולים להשתנות מעת לעת בהתאם לקביעת המועדונים ספציפית ונקודתית, אין הנהלת freefit אחראית או קובעת את מחירי הכניסות והמנויים.  
-- תוקף כרטיסייה טעונה מכל סוג ומכל מועדון צרכנות.לקוחות. חברים הינו לחמש שנים. ניתן לחדש את התוקף ע"י טעינה נוספת לכרטיס.
7. איך מצטרפים במידה ואני עובד של חברה בהסדר?
אתה יכול לבחור על פי נוחיותך והכרותך האישית במגוון אופציות הצטרפות נגישות וידידותיות: א. אתר האינטרנט www.freefit.co.il ב. שיחה טלפונית למוקד שרות הלקוחות של Freefit .ד. מקום העבודה/ארגון, דרך הרווחה ומשאבי האנוש.
8. האם צריך לבחור מועדון קבוע או לעדכן את המועדון על הגעתי מראש?
 אין צורך לבחור מראש, אין צורך לבחור מועדון קבוע,  בכניסה למרכז הספורט, תוכל להעביר את כרטיסך במסופון שבקבלה.מגוון האפשרויות וחופש הבחירה בידך, בחר עפ"י נוחיותך. אין צורך לעדכן את המועדון על הגעתכם, פשוט לגשת ולהתאמן בכל אחד מ- 550 המועדונים שבהסדר.
9. איזה סוג מועדונים ומרכזים יש ב Freefit ?
בהסדר עם Freefit חברו מגוון רחב ועצום של מועדוני כושר ומרכזי ספורט בפריסה ארצית יעילה ואפקטיבית. במבחר ניתן למצוא מועדוני פרימיום ורשתות מובילות בארץ עם מועדונים איכותיים וגדולים ועד למועדונים אינטימיים וקטנים, סטודיו לנשים בלבד, לאימון 30 דקות בלבד, לפילאטיס מכשירים, ליוגה. ישנם מועדונים לספורט אתגרי ומועדונים לספורט ימי, ישנה פעילות out door פעילות חוץ בקבוצות קטנות עד גדולות , קאנטרי קלאב או בריכות בלבד, הכל על פי התאמה אישית, בחירה אישית ועניין אישי.
10. למי זה מתאים השרות והמודל של Freefit ?
Freefit מתאים לאחוז הגבוהה מאד באוכלוסייה בארץ שאינה פעילה במסגרות או מועדונים מסודרים וראויים, אך מאמינה בפעילות הגופנית כגורם לבריאות, אנרגיה והרגשה נפלאה. Freefit מפחית ומוריד את הפחדים והמחסומים להצטרף למועדון כושר זה או אחר והיתרון העיקרי הוא הרצון להתאמן ללא כל מחויבות, חופש הבחירה - בידיים שלכם .
11. איך אני משלם ומחוייב בשרות?
בהצטרפותך לשרות הינך ממלא פרטים אישיים ופרטי כרטיס האשראי באופן חד פעמי והנתונים מוזנים למערכות Freefit שמורות ומאובטחות בשרתים. בכל כניסה שלך למועדון מתבצע חיוב אוטומטי בעלות של כניסה חד פעמית כפי שמופיע באופן שקוף באתר http://freefit.co.il/ ביכולתך לראות את פירוט מצב החשבון בכל רגע נתון באתר Freefit בחשבון האישי שלך.
12. היכן ניתן לראות את עלות הכניסה, וכיצד נקבעו העלויות? בלחיצה על לוגו המועדון ברשימת המועדונים נפתח דף פרטי עם הפרטים הנחוצים כולל מחיר.
את עלות הכניסה ניתן לראות בדף הפרטי שיש לכל מרכז ספורט ובו פרטים נחוצים נוספים ( בחיפוש/ דגלונים במפה אתם יכולים ללחוץ על עיר ובה יופיעו המרכזים שבהסדר, אם תלחצו לחץ יפתח הדף הפרטי של המועדון עם כל פרטיו, כולל עלות הכניסה).עלות הכניסה למועדונים היא החל מ- 28 ש"ח ועד למחירי קאנטרי ומועדוני פרימיום בעלות של 50 ש"ח פלוס. המחירים מהווים 40% הנחה ממחיר כניסה יחידנית למועדונים של כלל האוכלוסיה.(כזכור, שירותינו לא ניתן לקהל הרחב).
13. מה קורה אם אין מועדון שאנו רוצים ברשימה ?
אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו ניצור איתם שת"פ / להתעדכן מדי פעם, רשימת המועדונים מתחדשת כל הזמן.
14. בני משפחה ?
בני משפחה בעלי אותו שם משפחה רשאים להצטרף (לבריכות וקאנטרי קלאבים, אלא אם כן צוין אחרת בכרטיס המועדון), עם זאת לכל בן משפחה יהיה כרטיס אישי משלו.
15. איך משלמים / מקבלים את הכרטיס?
החיוב והתשלום מתבצע באמצעות פרטי כרטיס האשראי שלך, אותם ממלאים באתר/ שרות לקוחות פעם אחת בלבד באופן מאובטח.חיוב כרטיס האשראי שלך יתבצע באופן אוטומטי אך ורק במידה והנך נכנס להתאמן . את הכרטיס האישי תקבל לביתך תוך 5 ימים, תבצע עליו הפעלה עם קוד אישי וסיסמא שתתקבל בעת ההרשמה ותהיה לקוח חופשי של הכושר.
16. קוד חברה?
ניתן לקבל ממנהלת הרווחה בחברתך למטרת הרשמה או התקשר למחלקת שרות לקוחות- 03-3730300
17. אישור רפואי?
חובה להציג על פי חוק הספורט אישור רפואי או הצהרת בריאות אישית בכניסות יחידניות. (את האישור יש לפקסס להנהלת Freefit)
18. יש ל -  Freefit כרטיס Gift card?
בהחלט. את כרטיס ה –  gift card של    Freefit תוכלו להטעין בכל סכום שתבחרו החל מ – 300 ₪. הכרטיס מתאים לאירועים שונים (  כמתנה לחג, עובד מצטיין, עובד שנמצא על קו הארץ-חו"ל, אורח מחו"ל, ימי הולדת, למקורב אהוב ויקר שלך ועוד ) ונותן לך אפשרות לתת מתנה לא שגרתית, בריאותית, מהנה ומפתיעה.
מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך מיועד לנשים וגברים כאחד.
x
This website is using cookies. More info That's Fine